kremzles defektas 2

Kremzlės atkūrimas, chondroplus membrana

Kremzlės regeneracija

Kremzlės atkūrimas – Nauji medicinos mokslo faktai parodė, kad artroskopinė mikrolūžių operacija neefektyvi gydant sąnario kremzlės pažeidimus, o geriausias šiandienos sprendimas, gydant didelius sąnario kremzlės pažeidimus – daugiasluoksnio biologinio karkaso implantacija kartu su kaulų čiulpų stimuliacija!

Kremzlės atkūrimas (prof.R.Gudo operacijų vaizdo nuotrauka)
Kremzlės atkūrimas (prof.R.Gudo operacijų vaizdo nuotrauka)

Kremzlės atkūrimas sąnaryje yra sudėtingas procesas, vienas iš efektyvesnių būdų, jeigu jau jo prireikia yra daugiasluoksnės membranos implantacija į sąnario kremzlės defekto vietą. Minėtos membranos fiksuojamos specialiais fibrino klijais, kurie fiksuoja ją sąnaryje. Su laiku minėtos implantacijos vietoje įvyksta kremzlės regeneracija.

Pasaulyje yra nedaug gamintojų, kurie gamina kokybiškas daugiasluoksnes membranas kremzlės atstatymui. Taip yra todėl, kad tai yra labai sudėtingas biologinis procesas, reikalaujantis milijoninių investicijų ir griežti ES reikalavimai minėtiems biologiniams karkasams labai riboja jų panaudojimą. Vieni iš inovatyviausių biologinių daugiasluoksnių karkasų-membranų yra Finceramica MaioRegen membranos, kurios labai efektyviai stimuliuoja naujos kremzlės susidarymą ir pažeistos atkūrimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.