Daugiasluoksnė kolageno hydroksiapatitų nano membrana, kelio sąnario kremzlės defektai, artroskopinė implantacija

kremzles rekonstrukcija scaled

Kelio sąnario kremzlės sudilimas, sintetinė biologija, regeneracinė medicina, kremzlės atstatymas

Dar viena sėkminga kelio sąnario kaulo ir kremzlės artroskopinė rekonstrukcija, į defektą implantuota daugiasluoksnė kolageno-hydroksiapatitų nano membrana

Nežiūrint labai didelio skepticizmo, medicinos mokslas daro didelį proveržį sąnario kremzlės atstatymo srityje – biologinė audinių regeneracija jau nebe utopija ar mokslinė fantastika, o realybė.

Belieka mokslo faktais grįstus faktus sėkmingai technologiškai pritaikyti praktiniams sprendimams.

Dabar ši pažangos ir inovacijų sritis plečiasi, o regeneracinės medicinos srityje dirbantys startuoliai jau skaičiuoja ateities finansus, investitoriai pradeda investuoti…….akcijos kyla.

Greitai įvyks perspektyvinis regeneracinės medicinos inovacijų lūžis. O tai jau „šis tas“.

Gilūs ir pačioje atraminėje kelio sąnario vietoje esantys sąnario kremzlės defektai dėl įvairių traumų, perskrovos būklių ir pokremzlinio kaulo kraujotakos sutrikimų atsiranda vis jaunesnio amžiaus žmonių tarpe. Deja, priežastys dažnai išlieka neaiškios, todėl ir gydymo rekomendacijų yra ne viena.

Tai vadinama biologine ortopedija, kuri jau ne tiktai vakarų Europoje, bet ir Lietuvoje labai dažnai išgelbėja jaunų žmonių sąnarius. Lietuvoje šios procedūros sparčiai populiarėja, bet deja, vis dar pilnai nekompensuojamos privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

Matome neįtikėtinai didelį kremzlės regeneracijos potencialą, todėl tikslinei pacientų grupei tai jau šios dienos „auksinis standartas“.

Dar viena sėkminga kelio sąnario kaulo ir kremzlės artroskopinė rekonstrukcija, į defektą implantuota daugiasluoksnė kolageno-hydroksiapatitų nano membrana užtikrina kokybišką sąnario kremzlės ir kaulo regeneraciją.

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top