Atsakomybės ribojimas

1. Bendra informacija

Informacija, paskelbta svetainėje rimtautasgudas.lt, yra skirta tik bendro pobūdžio švietimui ir neturėtų būti laikoma kaip medicininė konsultacija, diagnozė ar gydymo rekomendacija. Informacijos svetainėje pateikimas nesukuria gydytojo ir paciento santykių.

2. Profesionalios medicininės konsultacijos

Nors svetainėje pateikiama informacija yra rengiama remiantis medicinos specialistų žiniomis ir patirtimi, ji negali atspindėti visų galimų gydymo būdų ar būsenų variantų. Sveikatos problemų atveju visada kreipkitės į kvalifikuotą sveikatos priežiūros specialistą, kuris galėtų įvertinti Jūsų specifinę būklę.

3. Atsakomybės ribojimas

[rimtautasgudas.lt] bei jos turinio kūrėjai ir licencijos teikėjai neprisiima jokios atsakomybės už bet kokias tiesiogines, netiesiogines, atsitiktines, pasekmines arba baudžiamąsias žalas, atsirandančias dėl svetainės naudojimo arba pasikliaujant jos turiniu.

4. Nuorodos į kitas svetaines

Svetainė [rimtautasgudas.lt] gali turėti nuorodas į kitas interneto svetaines, kurios yra nepriklausomos ir nekontroliuojamos mūsų. Mes neatsakome už šių svetainių turinį ar prieinamumą.

5. Informacijos keitimas

Visa svetainėje pateikiama informacija gali būti keičiama be išankstinio įspėjimo. [rimtautasgudas.lt] stengiasi, kad visi duomenys būtų tikslūs ir naujausi, tačiau negarantuoja jų visapusiškumo ar naujumo.

Scroll to Top