Kremzlės defektai, osteoartrozė, FLEXIT SYSTEM, osteotomijos sistema, MaioRegen daugiasluoksnė membrana, kremzlės rekonstrukcija, atviro kampo valgizuojanti osteotomija

HTO fixation

Dar naujesnės galimybės sustabdyti ar net ir pilnai išgydyti ankstyvą osteoartrozę – minimalios invazijos būdu galima sėkmingai gydyti ankstyvą kelio sąnario vidinės dalies osteoartrozę!

Dėl vidinės dalies kelio sąnario osteoartrozės žmogui atsiranda nuolatiniai kelio sąnario skausmai, sutrinka funkcija, sąnarys pradeda tinti, krypti į šoną, atsiranda neįgalumo ir invalidumo reiškiniai, o jauni žmonės nebegali normaliai gyventi ir sportuoti.

Naujausi moksliniai tyrinėjimai ir technologijų progresas išrado ir patvirtino, kad yra labai efektyvių alternatyvų kelio sąnario daliniam ar pilnam endoprotezavimui gydant ankstyvą osteoartrozę.

Tai koreguojanti blauzdikaulio osteotomija– kojos mechaninės ašies ištaisymas, kurios atraminis kelio sąnario krūvis iš pažeistos vietos perkeliamas į sveikąją kelio sąnario pusę, tuo pačiu implantuojant ir daugiasluoksnę kolegeno-hydroksiapatitų membraną, todėl nebedyla vidinė sąnario pusė ir žmogaus kelio sąnarys pilnavertiškai gali atitarnauti net iki 20 metų, o dažnai ir išviso nebereikia kelio sąnario endoprotezavimo.

Įrodyta, kad po mechaninės kojos ašies korekcijos ir padengimo daugiasluoksne memebrana– pažeista vidinės kelio sąnario dalies kremzlė regeneruoja!

Taigi, jei kartu su ašies korekcija pavyksta rekonstruoti ir vidinės dalies kremzlę – žmogui niekada nebereikės keisti kelio sąnario – tokie naujausi medicinos mokslo faktai!

Šios srities technologijos labai stipriai pažengė į priekį – naujos kartos minimaliai invazinė NEOSTEO  FLEXIT sistema (https://neosteo.com/osteotomie/high-tibial-opening-wedge-osteotomy/), labai tiksliai ir minimalios invazijos būdu atlieka reikiamas korekcijas. O MaioRegen daugiasluoksnė membrana mūsų rankose užtikrina kokybišką pažeistos kremzlės regeneraciją.

Taip, sujungus šias dvi procedūras apsaugome kelio sąnarius – tokie naujausi medicinos mokslo faktai!

Kartu su kaulų čiulpų stimuliacija atlikta artroskopinė daugiasluoksnės kolageno ir hydroksiapatitų nano membranos – Chondroplus (MaioRegen) implantacija, kartu su atviro kampo koreguojančia osteotomija, gydant kelio sąnario didelį kremzlės defektą ansktyva osteoartroze sergančiam pacientui. Nuogas kelio sąnario kaulo defektas buvo padengtas daugiasluoksne kolageno ir hydroksiapatitų nano membrana (Chondroplus – MaioRegen), kartu atliekant koreguojančią osteotomiją. Efektyvumas jau įrodytas ne tiktai faktais grįstais moksliniais ir klinikiniais tyrimais, bet ir ilgalaike asmenine chirurgine patirtimi. Pažiūrėkime kaip nuostabiai atrodo regeneravusi kelio sąnario kremzlė! Tai dar vienas įrodymas, kad tokiu būdu galima pasiekti pilnos kremzlės defektų regeneracijos.

/*54745756836*/

3 thoughts on “Kremzlės defektai, osteoartrozė, FLEXIT SYSTEM, osteotomijos sistema, MaioRegen daugiasluoksnė membrana, kremzlės rekonstrukcija, atviro kampo valgizuojanti osteotomija”

  1. Pingback: Chondromaliacija ir artrozė - RimtautasGudas.lt

  2. Pingback: Deformuojanti osteoartrozė – galima išvengti endoprotezavimo! - RimtautasGudas.lt

  3. Pingback: Šiuolaikinis požiūris į kelio sąnario meniskų plyšimus - RimtautasGudas.lt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top