Sąnario kremzlės defektų gydymas su daugiasluoksne kolageno-hydroksiapatitų membrana

po membranos implantacijos

Kadangi nėra galimybės gyvai pasižiūrėti ar pasikalbėti, kolegų ir pacientų prašymu pakartoju 3 minučių sąnario kremzlės gydymo klinikinio atvejo prezentaciją atliekant kaulų čiulpų stimuliacijas kartu kremzlės defektą padengiant daugiasluoksne kolageno-hydroksiapatitų membrana. Pacientei buvo atliktos 3 operacijos ir ilgas gydymas. Verta pasižiūrėti, nes galima viską atlikti ir vienos operacijos metu.

Išplitę Sąnario kremzlės defektai atsiranda vis jaunesnio amžiaus žmonių tarpe, deja, dažnai nežinome priežasties, todėl ir gydymo rekomendacijų yra ne viena. Blogiausia – nieko nedaryti ir laukti kol dar likusi sveika kremzlė pilnai sudils.

Jei sąnarys traška, skauda, o dar blogiau – tinsta, tada jau geriau nelaukti. Tačiau sprendimas irgi nelengvas – neužtenka paprastos kelio sąnario artroskopijos – būtina atlikti pažeistos sąnario kremzlės pilną rekonstrukciją, atliekant kaulų čiulpų stimuliacijas, o kremzlės defektą padengti daugiasluoksne kolageno-hydroksiapatitų membrana.

Tai vadinama biologine ortopedija, kuri vakarų Europoje labai dažnai išgelbėja jaunų žmonių sąnarius.

Deja, pas mus Lietuvoje šios procedūros dar retenybė.

Mes jau atlikome daugiau, nei 100 tokių biologinės ortopedijos procedūrų, kurių pagalba išgelbėsim ne vieno jauno žmogaus sąnarį!

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top