Privatumo politika

1. Bendra informacija

Ši privatumo politika nustato, kaip rimtautasgudas.lt svetainė renka, naudoja ir saugo asmeninę informaciją, kurią pateikiate naudodamiesi rimtautasgudas.lt. Mes įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų privatumas būtų apsaugotas. Jeigu prašome pateikti tam tikrą informaciją, pagal kurią galite būti atpažinti naudojantis šia svetaine, jūs galite būti tikri, kad ji bus naudojama tik pagal šią privatumo politiką.

2. Renkama informacija

Mes galime rinkti šią informaciją:

  • Vardas ir pavardė
  • Kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą
  • Demografinė informacija, tokia kaip pašto kodas, preferencijos ir interesai
  • Kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir/ar pasiūlymais

3. Informacijos naudojimas

Mes reikalaujame šios informacijos, kad suprastume jūsų poreikius ir teiktume geresnes paslaugas, ypač dėl šių priežasčių:

  • Vidinėms užrašams.
  • Produktų ir paslaugų tobulinimui.
  • Periodiniams el. laiškams apie naujas prekes, ypatingus pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų manymu, jums gali būti įdomi.
  • Kartais jūsų informacija gali būti naudojama, kad susisiektume su jumis dėl rinkos tyrimų tikslų.

4. Saugumo užtikrinimas

Mes įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugoma. Kad apsisaugotume nuo neteisėtos prieigos ar informacijos atskleidimo, mes įdiegėme tinkamas fizinio, elektroninio ir valdymo procedūras, siekiant apsaugoti ir saugoti informaciją, kurią renkame internetu.

5. Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainė gali turėti nuorodas į kitas svetaines. Tačiau, pasinaudoję šiomis nuorodomis ir palikę mūsų svetainę, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes neturime jokios kontrolės kitų svetainių veikla. Todėl mes negalime būti atsakingi už jūsų saugumą ir privatumą, pateikiant informaciją šioms svetainėms, ir tokios svetainės nėra reglamentuojamos šios privatumo politikos. Jūs turėtumėte būti atsargūs ir peržiūrėti privatumo politiką, taikomą atitinkamai svetainei.

6. Jūsų asmeninės informacijos kontrolė

Jūs galite riboti rinkimą ar naudojimą jūsų asmeninės informacijos šiais būdais:

  • Kiekvieną kartą, kai jūsų prašoma užpildyti formą svetainėje, ieškokite laukelio, kuriame galite nuspręsti, ar norite, kad informacija naudojama rinkodarai, jei to nepageidaujate.
  • Jei anksčiau sutikote naudoti jūsų asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais, bet vėliau nusprendėte prieš, bet kuriuo metu galite rašyti mums arba el. paštu.

Jei manote, kad bet kuriuo metu mūsų turima informacija apie jus yra neteisinga ar nepilna, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu. Mes nedelsiant pataisysime bet kokią informaciją, kuri pasirodys esanti neteisinga.

Scroll to Top