Artroskopinė Latarjet operacija

Latarjet 1

Atvirų peties sąnario operacijų eros pabaiga! Artroskopinė Latarjet operacija – lėtinio peties sąnario nestabilumo korekcija – labai efektyvi procedūra, kuri pilnai atstato peties sąnario stabilumą

Peties lėtinis nestabilumas dažnai neįvertinamas, gali išprovokuoti peties skausmą ar net ir artrozę.

Peties sąnarys dažnai tampa nestabilus po pasikartojančių žastikaulio išnirimų, būklė dažnai neįvertinama ir ne reikalo gydomas peties sąnario skausmas ir funkcijos sutrikimas.

Tobulėjant artroskopinei peties chirurgijai ir technologijoms vis daugiau Pasaulinio lygio chirurgų įvaldo endoskopinę peties nestabilumo korekcijos operaciją, kita dalis tebenaudoja senus atvirų operacijų metodus.

Pažymėtina, kad tiek endoskopinės, tiek atviros peties nestabilumo korekcijos operacijos šiuo metu užtikrina gerus peties nestabilumo gydymo rezultatus, tačiau endoskopinis metodas turi daugiau privalumų, lyginant su atviruoju, nors ir yra technologiškai sudėtingesnis bei brangesnis.

Ateitis be abejonės – endoskopinės, o ne atviros chirurgijos naudai. Tačiau užtruks laiko, kol pasaulis palaipsniui pereis prie endoskopinės chirurgijos.

Jau daugiau, nei 10 metų lėtinį peties nestabilumą gydau tiktai endoskopiškai, atlikta daugiau nei 300 tokių korekcijų – ir prie atvirų operacijų nebegrįšiu!

/*54745756836*/
Scroll to Top