Latarjet artroskopinė peties nestabilumo rekonstrukcija, žastikaulio išnirimai, peties nestabilumas

artroskopinė Latarjet rekonstrukcija

Artroskopinė Latarjet peties nestabilumo rekonstrukcija – ateities technologijos šiandien!

Peties sąnario nestabilumas priklauso ne tiktai nuo sąnario lūpos plyšimo, bet ir nuo kaulinės žastikaulio galvos ir mentės sąnarinės duobės formos, nuokrypio kampo ir dar daugelio svarbių parametrų, o radiologinio tyrimo metu nustatytas peties sąnario lūpos plyšimas, tai dar nereiškia, kad problemą išspręs artroskopinis sąnario lūpos prisiuvimas – dažniausiai sąnario lūpos plyšimą sąlygoja displastiška, sekli ir per trumpa mentės forma.

Tokiais atvejais vienintelis teisingas šios dienos mokslo faktais pagrįstas efektyvus peties nestabilumo gydymo būdas – Latarjet rekonstrukcija. Net ir patyrę Pasaulio ortopedai Latarjet peties nestabilumo operaciją atlieka atviruoju būdu – tokiu atveju nesimato papildoma peties sąnario patologija ir po keleto metų daliai pacientų tenka atlikti pakartotines peties sąnario rekonstrukcijas.

Mes – LATARJET nestabilumo rekonstrukciją jau keletą metų atliekame artroskopiškai, tai yra sąnario viduje. Ne visi Pasaulio žymiausi peties chirurgai sugeba tai padaryti artroskopiškai, o mūsų rankose tai veikia puikiai ir mes esame laimingi, galėdami būti Žemėje tarp tų, kurie tai atlieka ne atviruoju būdu. Nors mūsų nedaug, bet tikiu, kad tai laikina, aš jau galvoju, kaip tai atlikti nuotoliniu būdu – artėja ir ši diena!

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top