artroskopinė Latarjet

Peties išnirimai, žastikaulio išnirimai, peties nestabilumo gydymas, Latarjet artroskopinė peties nestabilumo rekonstrukcija

Artroskopinė modifikuota „Latarjet-Bristow“ žastikaulio išnirimo ir peties nestabilumo rekonstrukcija – užtikrina stabilų peties sąnario darbą, o sportininkai gali pilnai grįžti į buvusius fizinio aktyvumo lygius!

Viena iš sunkiausių peties sąnario traumų yra žastikaulio išnirimas, kurio metu pažeidžiama žastikaulio kremzlė ir kaulas, kartu mentės priekinio krašto kremzlės ir kaulo lūžiu. Po tokios peties traumos atsiranda peties sąnario nestabilumas, kuris priklauso ne tiktai nuo sąnario raiščių plyšimo, bet ir nuo kaulinės žastikaulio galvos ir mentės sąnarinės duobės formos.

Tokiais atvejais vienintelis teisingas šios dienos mokslo faktais pagrįstas efektyvus peties nestabilumo gydymo būdas tam, kad nebesikartotų žastikaulio išnirimai ir peties sąnarys būtų vėl stabilus – artroskopinė „Latarjet – Bristow“ modifikuota rekonstrukcija. Net ir patyrę Pasaulio ortopedai tokią peties nestabilumo operaciją atlieka atviruoju būdu – tokiu atveju nesimato papildoma peties sąnario patologija ir po keleto metų daliai pacientų yra didesnė rizika pakartotinoms peties sąnario traumoms.

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *