Kelio sąnario artrozė, kelio sąnario nestabilumas, kryžminių raiščių plyšimas, kremzlės pažeidimai, kelio sudilimas

artroze

Kelio sąnario artrozė. Tik 5 metai sportuojant be pažeisto kelio sąnario kryžminio raiščio nebegrįžtamai sugadino kelio sąnario kremzlę – todėl šalin mitus, kad galima sportuoti ir be kryžminio raiščio, nebent patys prisiimsim atsakomybę už sudilusį kelio sąnarį

Jau visi žinom, kad kelio sąnario stabilumas priklauso didžiąja dalimi nuo kryžminių kelio sąnario raiščių, o jiems plyšus kelio sąnarys tampa nebestabilus. Yra net keli nestabilumo laipsniai, todėl dažnai manipuliuojama lengvesniu nestabilumo laipsniu ir patariama žmonėms gyventi be kryžminio raiščio.

Tiek faktais grįsti medicinos duomenys, tiek mūsų patirtis reikšmingai įrodo sėkmingos kryžminių raiščių rekonstrukcijos ilgalaikę naudą – ne tiktai apsaugomas kelio sąnarys nuo sudilimo, bet žmonės gali sportuoti ir gyventi pilnavertį fiziškai aktyvų gyvenimą.

Kelio sąnario artrozė. Pavyzdys, kaip tik 5 metai sportuojant be pažeisto kelio sąnario kryžminio raiščio nebegrįžtamai sudilo kelio sąnario kremzlė – todėl šalin mitus, kad galima sportuoti be kryžminio raiščio, nebent patys prisiimsim atsakomybę už sudilusį kelio sąnarį.

Kelio sąnario artrozė
Kelio sąnario artrozė
/*54745756836*/

1 thought on “Kelio sąnario artrozė, kelio sąnario nestabilumas, kryžminių raiščių plyšimas, kremzlės pažeidimai, kelio sudilimas”

  1. Pingback: Kelio sąnario kremzlės sudilimas, sintetinė biologija, regeneracinė medicina, kremzlės atstatymas - RimtautasGudas.lt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top