Bemazgė peties sąnario lūpos fiksacija, knotless suture, peties nestabilumas, žastikaulio išnirimai

bemazge fiksacija 2

Bemazgė peties sąnario lūpos fiksacija gydant peties sąnario nestabilumą! – endoskopinių-artroskopinių mazgų era jau istorija – dar greitesnis, lengvesnis gijimas ir mažesnis komplikacijų pavojus!

Pasikartojantys žastikaulio išnirimai yra labai didelė jaunų ir fiziškai aktyvių žmonių problema, ir tokiais atvejais dėl peties nestabilumo tenka atlikti artroskopines peties sąnario raiščių rekonstrukcijas. Jų metu dažniausiai naudojami specialūs siūliniai implantai, kurių pagalba prisiuvami, fiksuojami arba rekonstruojami plyšę peties raiščiai, taip atkuriamas peties sąnario stabilumas. Fiksuojant raiščius sąnario viduje tenka užmegsti specialius fiksuojančius mazgus ir deja, bet kartais pasitaiko, kad tie mazgai sukelia taip vadinamą implantų artropatiją – tai yra per didelis ar per storas mazgas gali pažeisti peties sąnario kremzlę.

Problemos sprendimas jau yra – mes pradėjome naudoti bemazges, savaime įsitempiančius fiksuojančius implantus, kai raiščiai labai stabiliai fiksuojami be jokių mazgų, reiškia implantų sukeltų artropatijų mes jau išvengsime, o gijimas bus dar greitesnis ir lengvesnis – tuo pačiu mažesnis ir komplikacijų pavojus!

peties nestabilumas
Bemazgė sąnario lūpos fiksacija
/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top