zastikaulio osteofitai

Peties sąnario artrozė, peties artroskopija, peties artroskopijos operacija

Peties sąnario artrozė

Peties sąnario artrozės artroskopinis gydymas – osteofitų pašalinimas, jei bus atliktas ne per vėlai, gali atitolinti arba išgelbėti nuo peties sąnario endoprotezavimo operacijų!

Peties sąnario skausmas ir jį sukelianti peties sąnario patologija labai stipriai apriboja žmonių gyvenimo kokybę ir darbinę veiklą. Būklei užtrukus, dažnai atsiranda ir depresijos požymiai.

Viena iš pačių sunkiausiai gydomų peties sąnario patologijų – peties sąnario artrozė, jos metu žastikaulio sąnarinėje dalyje pradeda formuotis ataugos – osteofitai, kurie toliau ardo peties sąnario kremzlę ir sukelia sąnario kapsulės uždegimą, kuris toliau pažeidžia kremzlės audinį.

Osteoartrozė dažniausiai jau negrįžtama būklė, tačiau teisingai diagnozavus ir laiku tinkamai gydant, galima ją pristabdyti ir efektyviai padėti žmogui pamiršti peties sąnario skausmą bei pagerinti funkcinę peties sąnario būklę.

Artroskopinis peties sąnario osteofitų pašalinimas yra gana retai atliekama ir primiršta procedūra, tačiau tam tikrais atvejais yra labai efektyvi ir gali reikšmingai pristabdyti sąnario dilimo procesus.

3 komentarai apie “Peties sąnario artrozė, peties artroskopija, peties artroskopijos operacija”

  1. Atgalinis pranešimas: Peties sąnario artrozė – peties sąnario artroskopijos - RimtautasGudas.lt

  2. Atgalinis pranešimas: Lower trapezius (LT) transpozicija, peties pseudoparalyžius - RimtautasGudas.lt

  3. Atgalinis pranešimas: Peties artrozė ir svorių kilnojimas - RimtautasGudas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *