MaioRegen chondroplus membrana

Kremzlės atnaujinimo operacija, kremzlės sudilimas, kremzlės susidėvėjimas, kremzlės suminkštėjimas, kremzlės atstatymas, kremzlės regeneracija

Artroskopinės sąnario kremzlės atstatymo operacijos į kremzlės defektą implantuojant daugiasluoksnę kolageno-hydroksiapatitų MaioRegen chondroplus nano membraną – naujų minimaliai invazinių Finceramica instrumentų pagalba!

Regeneracinės medicinos mokslas padarė didelį proveržį sąnario kremzlės susidėvėjimo ar suminkštėjimo atstatymo srityje – biologinis kremzlės atstatymas ir jos ataugimas bei regeneracija jau nebe mokslinė fantastika, o šios dienos realybė.

Vyksta perspektyvinis regeneracinės medicinos inovacijų lūžis.

Gilūs ir didžiausią atraminį krūvį turinčioje atremti sąnario vietoje dažnai atsiranda sąnario kremzlės suminkštėjimai, o vėliau ir susidėvėjimai, atsiveria kremzlės defektai – tai gali įvyksti ir dėl įvairių traumų, perkrovos būklių ir kraujotakos sutrikimų (ypač rūkoriams) ir kremzlės pažeidimai atsiranda vis jaunesnio amžiaus žmonių tarpe.

Mokslas įrodinėja neįtikėtinai didelį kremzlės atstatymo ir regeneracijos potencialą, todėl tikslinei pacientų grupei tai jau šios dienos „auksinis standartas“, mūsų klinikinė patirtis tiktai patvirtina šiuos faktus ir vis daugiau Lietuvos žmonių gauna galimybę sustabdyti sąnarių susidėvėjimus ir ateity išvengti sąnario endoprotezavimo.

MaioRegen Chondroplus membranos – efektyviai atstato pažeistą sąnario kremzlę ir yra patvirtinta klinikiniais tyrimais, o metodika jau efektingai naudojama chirurginių operacijų metu

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *