Naujos kartos NEOSTEO osteotomijos sistema padeda pristabdyti osteoartrozę!

HTO osteotomija scaled

Dėl vidinės dalies kelio sąnario osteoartrozės žmogui atsiranda nuolatiniai kelio sąnario skausmai, sutrinka funkcija, sąnarys pradeda tinti, netgi krypti į šoną, atsiranda neįgalumo ir invalidumo reiškiniai.

Deja, šiuolaikinė industrinė medicina dažniausiai žmogui siūlo tik vieną kelio sąnario artrozės gydymo sprendimą – kelio sąnario endoprotezavimą, o jis taikomas netgi tuo atveju jei dalis kelio sąnario dar yra sveika, tačiau naujausi moksliniai tyrinėjimai įrodė, kad yra labai efektyvių alternatyvų kelio sąnario daliniam ar pilnam endoprotezavimui, ypač jei žmogus jaunesnis nei 65-70 metų amžiaus. Tai taip vadinama koreguojanti blauzdikaulio atviro kampo osteotomija– kojos mechaninės ašies ištaisymas; šios operacijos pagalba galima išsaugoti kelio sąnarį jeigu sudilusi yra tiktai vidinė kelio sąnario pusė – koreguojančios osteotomijos pagalba atraminis krūvis kelio sąnaryje perkeliamas į neutralią arba šiek tiek išorinę – sveikąją kelio sąnario pusę, taip nebedyla vidinė sąnario pusė ir nuosavas žmogaus kelio sąnarys dar pilnavertiškai gali atitarnauti net iki 20 metų, o dažnai ir išviso nebereikia kelio sąnario endoprotezavimo. Tai yra puiki alternatyva! O svarbiausia, kad su šia blauzdikaulio  koreguojančia osteotomija  galime ne tiktai ištaisyti mechaninę kojos ašį, bet ir rekonstruoti pažeistą kelio sąnario vidinės dalies kremzlę. Įrodyta, kad po mechaninės kojos ašies korekcijos – pažeista vidinės kelio sąnario dalies kremzlė regeneruoja!  Jei kartu su ašies korekcija pavyksta rekonstruoti ir vidinės dalies kremzlę – žmogui niekada nebereikės keisti kelio sąnario – tokie naujausi medicinos mokslo faktai!

Šios srities technologijos labai stipriai pažengė į priekį – pradėjome taikyti naujos kartos minimaliai invazinę NEOSTEO sistemą, kurios pagalba labai tiksliai ir minimalios invazijos būdu atliekamos visos reikiamos korekcijos. Sistema labai paprasta ir jos pagalba labai lengvai atliekamos visos korekcinės procedūros, o pacientė jau kitą dieną po operacijos pilnai atsistojo pilnu krūviu ant abiejų kojų, pradėjo pilnai lankstyti kelio sąnarį, ir šiuo metu sėkmingai tęsia reabilitacijos procesą, kuris bus trumpesnis, nei įprastai.

Šlovė technologijoms ir mokslui!

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top