FLEXIT osteotomijos sistema

Flexit HTO

FLEXIT osteotomijos sistema – minimalios invazijos būdu padeda gydyti kelio sąnario vidinės dalies osteoartrozę!

Dėl vidinės dalies kelio sąnario osteoartrozės žmogui atsiranda nuolatiniai kelio sąnario skausmai, sutrinka funkcija, sąnarys pradeda tinti, krypti į šoną, atsiranda neįgalumo ir invalidumo reiškiniai, o jauni žmonės nebegali sportuoti.

Naujausi moksliniai tyrinėjimai ir technologijų progresas išrado ir patvirtino, kad yra labai efektyvių alternatyvų kelio sąnario daliniam ar pilnam endoprotezavimui, ypač jei žmogus jaunesnis nei 65-70 metų amžiaus. Tai koreguojanti blauzdikaulio osteotomija– kojos mechaninės ašies ištaisymas, kurios atraminis kelio sąnario krūvis iš pažeistos vietos perkeliamas į neutralią – sveikąją kelio sąnario pusę, todėl nebedyla vidinė sąnario pusė ir žmogaus kelio sąnarys pilnavertiškai gali atitarnauti net iki 20 metų, o dažnai ir išviso nebereikia kelio sąnario endoprotezavimo. Tai yra puiki alternatyva! O svarbiausia, kad su šia blauzdikaulio  koreguojančia osteotomija  galime ne tiktai ištaisyti mechaninę kojos ašį, bet ir rekonstruoti pažeistą kelio sąnario vidinės dalies kremzlę.

Įrodyta, kad po mechaninės kojos ašies korekcijos – pažeista vidinės kelio sąnario dalies kremzlė regeneruoja!  Jei kartu su ašies korekcija pavyksta rekonstruoti ir vidinės dalies kremzlę – žmogui niekada nebereikės keisti kelio sąnario – tokie naujausi medicinos mokslo faktai!

Šios srities technologijos labai stipriai pažengė į priekį – naujos kartos minimaliai invazinė NEOSTEO  FLEXIT sistema (https://neosteo.com/osteotomie/high-tibial-opening-wedge-osteotomy/), labai tiksliai ir minimalios invazijos būdu atlieka reikiamas korekcijas.

Sistema labai paprasta ir jos pagalba labai lengvai atliekamos visos korekcinės procedūros, o pacientai jau kitą dieną po operacijos pilnai atsistoja pilnu krūviu ant abiejų kojų, pradeda pilnai lankstyti kelio sąnarį, ir sėkmingai tęsia reabilitacijos procesą, kuris yra trumpesnis ir lengvesnis, nei įprastai.

FLEXIT osteotomijos sistema
FLEXIT osteotomijos sistema

FLEXIT osteotomijos sistema. Šlovė technologijoms ir mokslui!

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top