FLEXIT NEOSTEO kojos ašies korekcija

HTO Flexit NEOSTEO

Po dviejų prieš tai atliktų menisko pašalinimo ir kremzlės kaulų čiulpų stimuliacijos operacijų – naujos kartos FLEXIT NEOSTEO kojos ašies korekcija su specialia sistema padės pristabdyti osteoartrozę!

Jaunam vyrui buvo atliktos dvi menisko ir kaulų čiulpų stimuliacijos operacijos, tačiau, kad ir dėl nežymiai iškrypusios kojos ašies rezultato nedavė – kelio sąnarys toliau dilo, todėl buvo nuspręsta atlikti kojos ašies korekcija – kojos ašis atstatyta į neutralią padėtį!

Kojos ašies korekcija. Vidinės dalies kelio sąnario kremzlė sudilti (osteoartrozė) gali ir dėl nuo neutralios padėties į išorę nukrypusios mechaninės kojos ašies, sutrinka sąnario funkcija, sąnarys pradeda dilti, tinti, pradžioje nežymiai krypti į šoną, vėliau atsiranda neįgalumo ir invalidumo reiškiniai.

Kojos ašies korekcija. Šiuolaikinė technologinė medicina osteoartrozės gydymui dažniausiai žmogui siūlo kelio sąnario endoprotezavimo, tai yra keitimo operaciją, dažnai ir jauniems žmonėms, netgi tuo atveju jei dalis kelio sąnario dar sveika, tačiau naujausi medicinos mokslo duomenys rodo, kad kojos ašies korekcija gali išsaugoti ir pratęsti kelio sąnario tarnavimo laiką –atraminis krūvis kelio sąnaryje perkeliamas į neutralią, taip nuosavas žmogaus kelio sąnarys dar pilnavertiškai tarnauja ne vienerius metus.

Šios srities technologijos labai stipriai pažengė į priekį – naujos kartos minimaliai invazinė NEOSTEO FLEXIT sistema labai tiksliai, paprastai ir minimalios invazijos būdu padeda atlikti reikiamą kojos ašies korekcija, o pacientai jau kitą dieną po operacijos pilnai atsistoja pilnu krūviu ant abiejų kojų, pradeda lankstyti kelio sąnarį ir reabilitacijos procesą.

Kojos ašies korekcija (prof.R.Gudo operacijos metu atliktos nuotraukos)
Kojos ašies korekcija (prof.R.Gudo operacijos metu atliktos nuotraukos)
/*54745756836*/

2 thoughts on “FLEXIT NEOSTEO kojos ašies korekcija”

  1. Pingback: Koreguojanti kojos ašies osteotomijia, ašies korekcija, vidinė kelio sąnario artrozė, HTO osteotomija, priešoperacinis planavimas, kampų matavimai, fiksacijos sistema - RimtautasGudas.lt

  2. Pingback: Koreguojanti blauzdikaulio atviro kampo osteotomija (HTO) – gali išgelbėti nuo kelio sąnario endoprotezavimo! - RimtautasGudas.lt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top