Čiurnos sąnario artrozė, laisvi kūnai, kremzlės defektai, čiurnos sąnario artroskopinė kremzlės rekonstrukcija

laisvas kunas

Čiurnos sąnario artrozė

Čiurnos sąnario artrozė ir Čiurnos sąnario kremzlės defektai ir laisvi kremzliniai kūneliai mažos apimties čiurnos sąnaryje – rimta problema, galinti negrįžtamai sužaloti čiurnos sąnarį

Čiurnos sąnarys yra santykinai nedidelis sąnarys, todėl bet kokio dydžio kremzlės defektai ar laisvi kremzliniai kūneliai gali labai pažeisti čiurnos sąnarį ir labai apriboti  aktyvų gyvenimą, o sportininkams karjerą ir sukelti čiurnos sąnario artrozę.

Čiurnos sąnario artrozė sudėtinga būklė, o tobulėjant artroskopinėms technologijoms, atsirado specialūs daugiasluoksnės kolageno membranos implantacijos į čiurnos sąnarį instrumentai ir technologijos, kurių pagalba membranos į čiurnos sąnarį implantuojamos visiškai neatveriant sąnario – per mažas skylutes minimalios invazijos būdu, tai yra pilnai endoskopiškai. Svarbiausia, kad žmonės po tokių kremzlės rekonstrukcijų gali gyventi pilnavertį ir fiziškai aktyvų gyvenimą, o čiurnos sąnarys nedyla ir išlieka sveikas.

Operacija trunka apie 30-60 minučių, o pacientai jau sekančią dieną gali pilnai minti operuotu čiurnos sąnariu, o maždaug po 3 mėnesių grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Čiurnos sąnario artrozė (prof.R.Gudo operacijų vaizdai)
Čiurnos sąnario artrozė (prof.R.Gudo operacijų vaizdai)
/*54745756836*/

2 thoughts on “Čiurnos sąnario artrozė, laisvi kūnai, kremzlės defektai, čiurnos sąnario artroskopinė kremzlės rekonstrukcija”

  1. Pingback: Čiurnos sąnario lėtinis nestabilumas, čiurnos raiščių pažeidimai, čiurnos kremzlės pažeidimai, čiurnos sąnario uždegimai, čiurnos sąnario artroskopija - RimtautasGudas.lt

  2. Pingback: Čiurnos sąnario skausmas ir artroskopija - RimtautasGudas.lt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top