Artroskopinė peties nestabilumo Latarjet rekonstrukcija, peties artroskopija, Latarjet

Hill Sachs defektas

Artroskopinė peties nestabilumo Latarjet rekonstrukcija – efektyvus ir minimaliai invazinis žastikaulio išnirimų gydymas!

Artroskopinė peties nestabilumo Latarjet rekonstrukcija. Pasikartojantys žastikaulio išnirimai sužaloja peties sąnarį, dėl to atsiranda lėtinis peties nestabilumas ir žastikaulis išnirinėja net ir miegant arba labai paprasto peties sąnario judesio metu. Taip įvyksta todėl, kad dėl pasikartojančių žastikaulio išnirimų atsiranda žastikaulio galvos ir mentės krašto kauliniai defektai, todėl žastikaulio galva nebeišsilaiko mentės duobėje, nes raiščiai laikantys žastą mentės duobėje jau būna negrįžtamai pažeisti – jų prisiųti nebeįmanoma.

Artroskopinė peties nestabilumo Latarjet rekonstrukcija
Artroskopinė peties nestabilumo Latarjet rekonstrukcija

Vienintelė išeitis – atlikti kaulinių peties sąnario defektų rekonstrukciją-perkeliant kaulo ir sausgyslės transplantus į pažeistas peties sąnario vietas.

Pasaulyje atvirais būdais tai daroma jau senai, tačiau pilnai endoskopinės rekonstrukcijos dar ne visur atliekamos. Mūsų rankose artroskopinė lėtinio peties sąnario Latarjet rekonstrukcija efektyviai rekonstruoja kaulinius peties sąnario defektus, o pilnai endoskopinė kaulo ir sausgyslių transpozicija padeda žmonėms atstatyti peties stabilumą ir sportuoti pilna jėga.

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top