Slidinėjimo traumos, kelio traumos, peties traumos

slides 3

Slidinėjimo traumos. Kur gydytis patyrus kelio, peties traumas ar kaulų lūžius slidinėjant? Grįžti į Lietuvą ar likti gydytis slidinėjimo kurorte?

Slidinėjimo traumos. Žiemą – kalnų slidinėjimo sezono metu įvyksta tikrai daugiau traumų, lyginant su vasaros sezonu, ir dažniausias žmonių klausimas būna kur gydytis? – kalnuose esančiuose centruose ar grįžti į namus ir ten ieškoti pagalbos.

Slidinėjimo traumos
Slidinėjimo traumos

Žmonėms tikrai skaudu patirti traumą pirmą arba antrą slidinėjimo kalnuose dieną, tačiau reikia neskubėti ir tiksliai nustatyti kas įvyko – jei plyšo kelio ar peties raiščiai tikrai nėra būtina tuojau pat operuotis – galima saugiai grįžti namo ir ten pilnai išsigydyti. Įvairiose Europos šalyse tokių traumų gydymui naudojami implantai gali skirtis, nuo to priklauso reabilitacijos laikas ir režimas, jis irgi gali skirtis, todėl vėliau iškyla nemažai problemų. Šiuo metu Lietuvoje naudojami implantai yra pačių žinomiausių pasaulio kompanijų, todėl dėl to pergyventi tikrai nereikia.

Žinoma, jei įvyko sudėtingas lūžis ar kita transportavimui ir kelionei pavojinga būklė, tada jau geriau gydytis jei tik įmanoma artimiausioje tos šalies gydymo įstaigoje, tačiau kelio ir peties raiščių traumų metu, kai kaulų vientisumas yra nepažeistas geriausia grįžti gydytis į Lietuvą, nes kalnų gydymo centruose daromos operacijos yra daugiausia sezoninės, ten nevažiuoja labai patyrę sporto ortopedai – sudaromi laikini kontraktai su gydytojais, kurie neturi labai daug tokių traumų gydymo patirties.

Saugaus slidinėjimo – sezonas dar nesibaigė!

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top