A Prospective Randomized Clinical Study of Mosaic Osteochondral Autologous Transplantation Versus Microfracture for the Treatment of Osteochondral Defects in the Knee Joint in Young Athletes

mozaikinė kremzlės transplantacija

Mozaikinė autologinė sąnario kremzlės ir kaulo transplantacija – ir po 20 metų išsaugo sveikus kelio sąnarius, o žmonės gali sėkmingai sportuoti profesionaliame lygyje!

Vis dar labai aktualus ir laiko patikrintas mūsų stiprios komandos bendras darbas, patikrintas laiko ir atrėmęs daug „kritikos strėlių“, bei pagrindžiantis sportininkų kelio sąnario kremzlės ir kaulo defektų gydymo „evicence based“ galimybes. Iki šiol jį reprezentuojame sporto ortopedijos ir traumatologijos forumuose, o net 124 viso pasaulio žinomiausių šios srities praktikų, specialistų ir mokslininkų publikacijose mūsų darbas buvo pacituotas – tai didžiausia mūsų didelio darbo įvertinimo forma. Iki šiol naudojamės šiame randomizuotame, I lygio tyrime nustatytais gydymo duomenimis. Jau 20 metų atokieji rezultatai ir dėkingi pacientai suteikia mums daugiausia džiaugsmo, o pasaulio kolegų komplimentai ir dėmesys džiugina širdį, dirbame tam, kad išspręsti sąnario kremzlės sudilimo problemas ir sugražinti jaunus bei aktyvius žmones į buvusius fizinio aktyvumo lygius bei sustabdyti grėsmingos osteoartrozės progresavimą.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16171631/

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top