dviejų eilių fiksacija 2

Nauji – FIXIT peties sąnario viršdyglinio raumens sausgyslės plyšimų fiksacijos sraigtai

Nauji – FIXIT peties sąnario viršdyglinio raumens sausgyslės plyšimų fiksacijos sraigtai

Peties sąnario viršdyglinio raumens sausgyslės plyšimai – dažniausia peties sąnario skausmo ir funkcijos sutrikimo priežastis

Peties sąnario viršdyglinio raumens sausgyslės plyšimai ženkliai sutrikdo peties sąnario funkciją ir apriboja fiziškai aktyvaus žmogaus gyvenimą. Dėl skausmo ir negalėjimo laisvai judinti žasto per peties sąnarį labai stipriai sutrinka žmogaus kasdieninė veikla.

Tokie plyšimai gydomi peties sąnario artroskopinės operacijos metu prifiksuojant pažeistas sausgysles prie žastikaulio didžiojo gumburo panaudojant taip vadinamus inkaruojančius sraigtus. Dažniausiai naudojami titaniniai inkaruojantys sraigtai, tačiau jau yra sausgyslės prie kaulo prigijimą skatinantys inakruojantys sraigtai, kurie sudaryti iš specialios biologinės medžiagos padedančios sausgyslei tvirčiau ir greičiau prigyti prie kaulo fiksacijos vietos. Nauji sraigtai – FIXIT, savo fiksacijos jėga prilygsta titaniniams, tačiau turi pranašumą prieš juos, nes skatina kaulo gijimą. Sausgyslė greičiau ir tvirčiau prigis prie kaulo – žmogus greičiau galės pilnavertiškai naudoti peties sąnarį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *