Peties sąnario nestabilumas, išnirimai, panirimai, peties artroskopija, peties sąnario lūpos fiksacija

užpakalinės lūpos plyšimas 2

Peties sąnario nestabilumas – užslėpta ir pavojinga būklė ir „pilnai viduje“ – artroskopiniai sprendimai – sąnario atverti jau nebereikia! Gydymas tiktai minimaliai invazinis!

Peties sąnarys – pats judriausias žmogaus sąnarys, todėl netgi be jokios traumos atsiradęs peties nestabilumas yra labai dažnas. Peties nestabilumas reiškia, kad žastikaulis („peties sąnarys“) panyra arba išnyra tam tikro peties sąnario judesio metu.

Peties sąnario stabilumas priklauso nuo peties sąnario anatomijos, kuri pasirodo kiekvienam žmogui yra skirtinga – todėl nestabilumas gali atsirasti ir be traumos.

  1. Dažnai tai atsitinka sportuojant tam tikras speficines, rankos judesius virš galvos naudojančias sporto rūšis:

Plaukimas, tinklinis, krepšinis, rankinis, ieties metimas, imtynės, dziudo ir kitos.

  1. Arba staigios traumos metu – nukritus ant peties sąnario

Žmonės  ne visada skundžiasi peties sąnario išnirimais ar panirimais, o juos gali varginti skausmai atliekant tam tikrus peties sąnario judesius, įprastinėje kasdieninėje veikloje! Jei peties nestabilumas nenustatomas, negydomas, tampa lėtine problema (lėtiniu nestabilumu), ir ateityje gali sukelti labai sunkių peties sąnario pasekmių – sąnarys dėl pasikartojančio nestabilumo epizodų gali sudilti.

Artroskopinės technologinės galimybės padėjo ir padeda tiksliai suprasti peties nestabilumo priežastis, todėl laiku ir tiksliai nustatytas peties nestabilumas sėkmingai išgydomas ir žmogus gyvena be jokių blogų pasekmių peties sąnariui.

/*54745756836*/

1 thought on “Peties sąnario nestabilumas, išnirimai, panirimai, peties artroskopija, peties sąnario lūpos fiksacija”

  1. Pingback: Peties sąnario artroskopinės operacijos, teniso smash smūgis - RimtautasGudas.lt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top