Kryžminių raiščių besraigtė rekonstrukcijos ir greito sveikimo sistema trumpina ir lengvina pasveikimo laiką

11 diametras

Su nauja kryžminių raiščių rekonstrukcijos ir greito sveikimo sistema trumpiname ir lengviname pasveikimo laiką!

Kryžminių raiščių trauma labai ilgam sustabdo žmogaus aktyvaus gyvenimo laiką, dažnai pakeičia apskritai gyvenimo ritmą arba net ir pakoreguoja gyvenimo tikslus.

Viso pasaulio mokslininkai ieško idealaus kryžminio raiščio traumų gydymo būdų – kol kas tai kryžminių raiščių artroskopinė rekonstrukcija.

Tradiciškai pasveikti ir pilnai sportuoti žmonės pradeda po 10-12 mėnesių – priklausomai nuo to ar kartu su kryžminiu raiščiu plyšo meniskai, kremzlė, šoniniai raiščiai.

Gera žinia, jau beveik 2 metus naudojama nauja kryžminių raiščių artroskopinė rekonstrukcijos ir spartaus sveikimo sistema leidžia trumpinti ir lengvinti pasveikimo laiką – kai kuriais atvejais užtenka 3-4 mėnesių tam, kad pilnai pasveikti!

Mūsų, viename žinomiausiame Arthroscopy Techniques. Arthroscopy and Related Surgery Amerikos žurnale aprašyta ir 2021 metais publikuota (https://www.arthroscopytechniques.org/article/S2212-6287(20)30387-X/fulltext) priekinio kryžminio raiščio artroskopinė besraigtė rekonstrukcijos sistema visais atvejais esant reikalui leidžia paruošti didelio skersmens transplantą, stabiliai jį  fiksuoti specialia sistema, kuri reikšmingai stipresnė, nei fiksuojant transplantą su sraigtais. Sistemos pagalba uždengiamas visas kryžminio raiščio tvirtinimosi prie šlaunikaulio ir blauzdikaulio pėdsakas – anatominė rekonstrukcija, taip atkuriamas visiškas kelio sąnario stabilumas.

Metodikos pagalba greitai ir lengvai atliekama kryžminių raiščių rekonstrukcija suformuojant didelio skersmens transplantą, kuris labai stabiliai ir be sraigtų fiksuojamas kanaluose – taip atkuriamas pilnas kelio sąnario stabilumas.

https://www.arthroscopytechniques.org/article/S2212-6287(20)30387-X/fulltext

Greito sveikimo sistema, po rekonstrukcijos tęsiama kompresijos ir šaldymo poveikiu, – malšina skausmą, veikia priešuždegimiškai, sumažina tinimą ir infekcijų pavojų, iki minimumo sumažina kraujavimo, infekcijų ir komplikacijų tikimybę, mažiau skauda, todėl pacientams reikia vartoti mažiau nuskausminamųjų, jie pradeda judėti lengviau ir greičiau, o lengvesnis pooperacinis laikotarpis leidžia paspartinti gijimo ir atsistatymo procesus, – reabilitacijos laikotarpis būna daug efektyvesnis ir greitesnis. Pacientai jaučiasi žymiai geriau, neretam iš jų visai nebereikia kelio sąnario punktavimo.

Kryžminių raiščių besraigtė rekonstrukcijos ir greito sveikimo sistema
kryžminio raiščio plyšimas
Kryžminių raiščių besraigtė rekonstrukcijos ir greito sveikimo sistema
MRT po kryžminio raščio transplanto prigijimo
Kryžminių raiščių besraigtė rekonstrukcijos ir greito sveikimo sistema
fiksuotas kryžminio raiščio transplantas
/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top