Didelių Sąnario Kremzlės Defektų Gydymas – 100-toji biologinės ortopedijos procedūra!

po membranos implantacijos

Išplitę Sąnario kremzlės defektai atsiranda vis jaunesnio amžiaus žmonių tarpe – kodėl taip yra mes nežinome – yra labai daug priežasčių.

Jei nežinome priežasties, tai ir gydymo rekomendacijų yra ne viena. Blogiausia iš jų – nieko nedaryti ir laukti kol dar likusi sveika kremzlė pilnai sudils.

Jei sąnarys traška, skauda, o dar blogiau – tinsta, tada jau geriau nelaukti. Tačiau sprendimas irgi nelengvas – neužtenka paprastos kelio sąnario artroskopijos – būtina atlikti pažeistos sąnario kremzlės pilną rekonstrukciją, atliekant kaulų čiulpų stimuliacijas, o kremzlės defektą padengti daugiasluoksne kolageno-hydroksiapatitų membrana. Tai vadinama biologine ortopedija, kuri vakarų Europoje labai dažnai išgelbėja jaunų žmonių sąnarius. Deja, pas mus Lietuvoje šios procedūros dar retenybė.

Sveikinu savo komandą su 100-tąja biologinės ortopedijos procedūra, kurios pagalba išgelbėsim dar vieno jauno žmogaus sąnarį!

/*54745756836*/

2 thoughts on “Didelių Sąnario Kremzlės Defektų Gydymas – 100-toji biologinės ortopedijos procedūra!”

  1. Domina ir mane. Vargina nuolatiniai kelio sąnario skausmai, po didesnio krūvio kelias sutinsta. Norėčiau Jūsų konsultacijos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top