Artroskopinės peties operacijos, bicepso sausgyslės plyšimas peties sąnaryje, SLAP pažeidmai

SLAP bicepso pažeidimas

Artroskopinės peties operacijos. Bicepso sausgyslės plyšimas peties sąnaryje dažniausiai atsiranda virš galvos rankos judesius naudojantiems žmonėms-degeneruoja ir plyšta sąnarinė bicepso dalis

Bicepso ilgoji sausgyslė prasideda ir tvirtinasi peties sąnaryje, prie mentės viršutinio kampo, iš sąnario ji tęsiasi link žasto žemyn pro siaurą angą tarp supraspinatus ir subskapuliaris raumenų sausgyslių tvirtinimosi vietų.

Žmonėms, kuriems tenka dažnai naudoti judesius virš galvos, ypač su didele energija sukinėti žastikaulį, bicepso ilgoji sausgyslė gali degeneruoti, panirti iš savo griovelio ar net ir nuplyšti. Tai įvykti gali kartu su supraspinatus ir subskapuliaris sausgyslių plyšimais arba ir atskirai.

Diagnozuoti tokius pažeidimus yra labai sudėtinga, dažniausiai tiksliai nepavyksta, nors ir yra specifiniai simptomai ir radiologiniai požymiai. Todėl ir gydomi šie pažeidimai ne taip, kaip turėtų būti.

Artroskopinės peties operacijos. Deja vienintelis šių bicepso ilgosios sausgyslės pažeidimo gydymo būdas – artroskopinė peties operacija, kurios metu bicepso ilgoji sausgyslė fiksuojama jos tvirtinimosi vietoje arba žemiau-žastikaulio griovelyje.

Artroskopinės peties operacijos
Artroskopinės peties operacijos
/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top