Peties skausmas, pereinantis į kaklą

rotatoriai

Peties skausmas dažnai plinta į kaklą – norint sėkmingai pasveikti, būtina suprasti priežastį ir žinoti skirtumus

Peties skausmas. Rečiau, bet pasitaiko, kai peties patologija sumaišoma su kaklo patologija, todėl ir gydymas neduoda efekto, nors būna situacijų, kai kaklo ir peties problemos užklumpa kartu ir vienu metu. Tačiau dažniausiai peties ir kaklo patologijos pasitaiko atskirai, todėl svarbu jas atskirti.

Skausmo priežastis – peties sąnario patologija

Peties skausmai ar maudimas lokalizuojasi tiktai peties, o ne kalo srityje, dažniausiai neplinta žemyn, nors gali ir plisti, bet tik iki alkūnės –  žmonės parodo, kad skauda petį, o ne kaklą, netirpsta pirštai. Dažnai stipriau skauda naktį, ramybėje, nedirbant, o dirbant išsijudina, todėl skausmas nevargina, tačiau vėl jaučiamas ramybėje.

Peties skausmas
Peties skausmas

Skausmo priežastis – kaklo srties patologija

Kaklinės dalies stuburo bėdos sukelia kaklo srities skausmus, kurie dažnai plinta žemyn – į petį, alkūnę, net iki pirštų. Gali skaudėti ir mentį arba tarp menčių. Skausmas dažniausiai plinta žemyn į ranką iki pirštų, pastarieji gali tirpti, tirpsta ir alkūnės sritis. Žmonės pasakoja, kad degina visą ranką, dilgčioja, „šaudo“. Dažnai rodo kaklo srities skausmo vietą.

/*54745756836*/

1 thought on “Peties skausmas, pereinantis į kaklą”

  1. Pingback: Peties sąnario patologijos diagnostika ir gydymas ir Šiuolaikinės tendencijos - RimtautasGudas.lt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top