rotatoriai fiksuoti

Peties rotatorių sausgyslių plyšimas

Peties rotatorių sausgyslių plyšimas labai dažna peties sąnario patologija – dažniausiai užduodamas klausimas ar po tokio plyšimo galėsiu dar normaliai naudotis ranka ir peties sąnariu?

Peties rotatorių sausgyslių plyšimas. Gydymas nėra labai lengvas, tačiau labai efektyvus ir žmonės po sėkmingai atliktos peties rotatorių sausgsyslių artroskopinės operacijos ir po specifinės reabilitacijos bei kineziterapijos, pilnai atsistato peties sąnario funkcija. Žinoma, jei peties rotatorių plyšimas buvo labai didelis, o dar blogiau labai senas, tada žmogus gali jausti tam tikras pasekmes, tačiau peties funkcija vis tiek labai stipriai pagerėja ir žmogus viską gali daryti su ranka ir peties sąnariu be didesnių apribojimų.

Peties rotatorių sausgyslių plyšimas
Peties rotatorių sausgyslių plyšimas

Idealiausia plyšusias peties sausgysles susiūti ir prifiksuoti jas prie žastikaulio didžiojo gumburo.  Technologiškai tai gana nesudėtinga procedūra, viskas atliekama endoskopiškai, panaudojant taip vadinamus inkaruojančius sraigtus. Atsakymas į šį klausimą – žmogus gali sėkmingai naudotis savo peties sąnariu po peties rotatorių sausgyslių artroskopinės operacijos, o jei dar peties rotatorių sausgyslės susiūtos dviejų eilių siūle, tada viskas garantuota!

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *