Peties sąnario lėtinis nestabilumas, žastikaulio išnirimai, peties nestabilumas, peties išnirimai, peties sąnario lūpos plyšimai

Latarjet rekonstrukcija n

Peties sąnario nestabilumas priklauso ne tiktai nuo peties sąnario lūpos plyšimo, bet ir nuo kaulinės žastikaulio galvos ir mentės sąnarinės duobės formos, nuokrypio kampo, priekinio-apatinio krašto defekto ir dar daugelio svarbių parametrų. Artroskopinė peties nestabilumo rekonstrukcija atliekant Latarjet rekonstruciją – pati efektyviausia peties nestabilumo gydymo metodika – atliekama be pjūvių-viduje-atroskopiškai – 10-ties metų patirtis!

 

Žaidžiant tenisą, tinklinį, rankinį ir sportuojant kitas sporto rūšis, kurių metu intensyviai naudojami sukamieji peties sąnario judesiai labai dažnai įvyksta žastikaulio panirimai, išnirimai. Jeigu jie kartojasi, vadinasi peties sąnarys jau nestabilus ir tai jau lėtinis peties sąnario nestabilumas! Artroskopinis peties sąnario lūpos prisiuvimas jau nebeišgelbės.

Tokiais atvejais vienintelis teisingas šios dienos mokslo faktais pagrįstas efektyvus peties lėtinio nestabilumo gydymo būdas – artroskopinė taip vadinama snapinės mentės ataugos kartu su korakobrachialis sausgyle transpozicija į priekinį apatinį mentės kraštą, taip vadinama Latarjet artroskopinė rekonstrukcija.

Dažniausiai tai atliekama atviruoju būdu – tokiu atveju nesimato papildoma peties sąnario patologija ir po keleto metų dažnai tenka atlikti pakartotines peties sąnario rekonstrukcijas, nes pacientus vargina pasikartojantis mikro-nestabilumas arba su gretutine patologija susiję peties skausmai.

Jau daugiau, nei 10 metų kartu su savo jaunaisiais gydytojais rezidentais atliekame išskirtinai artroskopines peties sąnario lėtinio nestabilumo rekonstrukcijas, kurios techniškai labai sudėtingos, bet gerose rankose ir geroje komandoje – atstato peties sąnario stabilumą ir jauni žmonės gali gyventi normalų fiziškai aktyvų gyvenimą.

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top