peties kremzlės defektas

Peties sąnario kapsulitas – klastinga peties sąnario liga

Dar ir dabar dažnai manoma, kad peties sąnario kapsulitas yra atskira liga su keturiomis savo stadijomis, o visur nurodomos gydymo rekomendacijos atsižvelgiant į keturias ligos stadijas. Tačiau, kaip ir bet kokios rūšies meno sferoje, taip ir medicinos meno sferoje vis dažniau pasitaiko išimčių, apie kurias reikia žinoti. Gydant peties sąnario kapsulitą išmokome suprasti, kad kapsulitas vistik turi savo priežastį ir yra pasekmė, todėl labai svarbu tą priežastį ir surasti. Kitaip gydymas bus neefektyvus ir laiku nepritaikius tinkamo gydymo, peties sąnarys gali negrįžtamai būti pažeistas kapsulito metu pagamintų audinius ardančių uždegiminių fermentų.

Keli paveiksliukai, kaip peties sąnario kapsulitas pažeidė peties sąnario mentės ir žastikaulio kremzlę bei įvyko sąnario lūpos plyšimas. Priežastis – per ilgai negydytas peties kapsulitas.

Žinutė visiems – jei pradėjo skaudėti peties sąnarį arba kažkur netoli jo, ypač be jokios aiškesnės priežasties ar traumos – ieškokite kas moka gydyti kapsulitus! Tai gali būti ortopedas, sporto medicinos gydytojas, reabilitologas, reumatologas arba patirties turintis jūsų šeimos gydytojas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.