Klubo sąnario lūpos plyšimai, klubo sąnario lūpos plyšimų gydymas, klubo sąnario artroskopija

klubo sąnario lūpos plyšimas

Klubo sąnario lūpos plyšimai, klubo sąnario lūpos plyšimų gydymas, klubo sąnario artroskopija

Klubo sąnario skausmai dažniausiai atsiranda dėl klubo sąnario ankštumo ir klubo sąnario lūpos plyšimų – klubo sąnario artroskopija – „auksinis metodas“ be pjūvių panaikinti klubo sąnario skausmą ir neleisti prasidėti klubo sąnario artrozei!

Klubo sąnario lūpos plyšimai gana dažna jaunų žmonių klubo sąnario  (kirkšnies srities) skausmo priežastis.

Dažniausiai klubo sąnario lūpos plyšimai atsiranda dėl ypatingos klubo sąnario anatomijos skirtumų ir yra viena iš dažniausių klubo sąnario skausmų priežasčių. Negydant atsiranda klubo sąnario sudilimo pavojus, dėl kurio vėliau gali tekti atlikti klubo sąnario endoprotezavimo operaciją.

Skausmas klubo sąnario srityje dažniausiai atsiranda arba sustiprėja lenkiant ir sukant šlaunikaulį į vidinę klubo sąnario sritį.

Gydymas  

dažniausiai padeda labai specifinė kineziterapija, tačiau jei jos pagalba išlieka skausmas ir klubo sąnario funkcijos apribojimas, tenka problemą spręsti atliekant artroskopinę-endoskopinę klubo sąnario lūpos fiksaciją.

Technologiškai viskas atliekama per 2-4 mažas skylutes su specialia 10 kartų didinančia vaizdo atkūrimo sistema!

/*54745756836*/

17 thoughts on “Klubo sąnario lūpos plyšimai, klubo sąnario lūpos plyšimų gydymas, klubo sąnario artroskopija”

 1. Sveiki, prieš krlias dienas atlikote man šią operaciją, esu labai patenkinta. Prisipirkau nuskausminamųjų, tačiau man jų nelabai ir bereikia, viskas gyja puikiai.

  1. Laba diena pasidariau Mrt ir gavau atsakyma.
   Išvada:
   Šlaunikaulio kaklo priekinėje dalyje subkortikalinė cista.
   Sąnarinė lūpa priekinėje viršutinėje dalyje nestruktūrinė, šių pakitimų fone pilnai negalima atmesti plyšimo.
   Ar reike man čia kažka daryti?

 2. Sveiki..man nustatyta klubo sąnario kremzlės(lūpos)plyšimas.sprantu,kad reikės artroskopijos.kiek laiko vyksta pooperavinis laikotarpis,reabilitacija?maždaug kiek laiko būčiau nedarbinga.? Ačiū.Rita

 3. Pasukau koja trauma ir padariau MRT parašė klubo sanario lupos cistos plyšimas ar reikia operuoti.

 4. Beveik pusmetį jaučiu skausmą kirkšnio srityje tam tikru kampu judinant koją, padarė MRT, išvada : Abiejų klubo sanarių nežymus eksudacinis sinovitas. Dešinė sanarinės Iūpa degeneruota priekinèje virš. dalyje. Tr. major dex pagrinde nedidelė enchondroma ~3mm. Čia tas skausmas praeis be chirurginio įsikišimo?

 5. Sveiki, plysusi sanario sanarine lupa klubo dalyje, ar bus reikalinga operacija ?
  Skauda jau ganėtinai ilgai, skausmas net apėmęs koją iki pat kelio ir užpakalinė dalį.
  Praktikuoju jogą, bet daugelį pratimų darosi sunku atlikti, po praktikos kartais būna sunku vaikščioti.
  Ačiū.

 6. Sveiki, buvo atlikta klubo echoskopija ir magnetinis rezonansas. Nustatytalabai didelis s1ąnario uždegimas ir sąnario lūpos plyšimas. Gydymui paskirta antras kursas vaistu Csefo. Balandžio vidury vizitas pas reabilitologę. Ar procedūros nepakenks plyšusiai lųpai, ir ką reiškia ateičiai ta plyšusi lūpa reiskią, ar tas plyšimas sugyja?

 7. Sveiki, prieš metus laiko buvo atlikta sąnarinės lūpos siuvimo operacija, panaudoti 2 inkarai ir panaikintas CAM ankštumas. Tačiau padidinus krūvį sporto salėje ir po jogos treniruotės prieš kurią neteisingai apšilau, kitą dieną pajutau skausmą operuoto klubo kirkšnyje. Praėjo mėnuo o diskomfortas didėja. Po operacijos nebuvo labai didelio pakitimo klubo vidinės rotacijos lyginant su prieš operacine būsena. Ar prieš apsilankant pas jus, būtina pasidaryti MRT ar užteks rentgeno nuotraukos?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top