Kauno Žalgirio krepšinio komandos žaidėjų sąnariams stiprinti ir gydyti – autologinių baltymų terapija „nStride®“

14

Tai autologinė terapija, kuri malšina skausmą, sulėtinta kremzlės degeneraciją ir sąnario būklės blogėjimą, o tai ypač svarbu profesionaliems sportininkams, kurių sąnariai kasdien patiria labai didelius krūvius ir atsiranda rizika ankstyvo osteoartrito atsiradimui ir progresavimui.

nStride®“ – novatoriška autologinė terapija, kuriai naudojamas specialiai apdorotas paciento kraujas. Tam pasitelkiama „nStride®“ ląstelių koncentravimo sistema APS (Autologous Protein Solution), kuri iš ląstelių koncentruoja uždegimą slopinančius citokinus ir anabolinius augimo faktorius, galinčius reikšmingai sumažinti sąnario skausmą ir teigiamai veikti kremzlės būklę. Su šiuo autologinių baltymų preparatu gaunama didesnė baltųjų kraujo kūnelių ir baltymų koncentracija, kuris paveikia osteoartrito pažeistame sąnaryje susidariusį citokinų ir augimo faktorių disbalansą ir suteikia potencialą sulėtinti paciento ligos eigą, slopinti uždegimą, sumažinti skausmą ir skatinti kremzlės matricos sintezę.

Padedami Tomos ir Andriaus iš Biomedika, Žalgirio medicinos komanda sėkmingai taiko šį metodą jau antrus metus iš eilės – džiaugiamės galimybe padėti krepšininkams išsaugoti sveikesnius savo sąnarius ir neatsitraukiant nuo treniruočių proceso siekti savo tikslų. Naujausi medicinos faktais grįsti duomenys rodo, kad tai veikia!

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top