Dideli sąnario kremzlės defektai, kremzlės atstatymas, kremzlės regeneracija, daugiasluoksnė membrana, kaulų čiulpų stimuliacijos, kelio sąnario artroskopinės operacijos

membrana 1

Labai dideli sąnario kremzlės defektai labai retai, tačiau randami labai sudėtingose sąnario vietose gali būti pasiekiami tiktai sudėtingos artroskopinės vaizdo technikos pagalba – deja, tokius dažniausiai labai sunku ne tiktai rekonstruoti, bet ir surasti – diagnozuoti. Žmonės po įvairių traumų dažnai net nežino, kad toks pažeidimas palaipsniui artina prie visiško arba dalinio sąnario susidėvėjimo.

Jokiais atvirais sąnario būdais neįmanoma prieiti ir visapusiškai rekonstruoti tokių didelių sąnario kremzlės pažeidimų, mūsų rankomis ir patirtimi pajungus naujausias technologines endoskopines vaizdo ir regeneracinės medicinos naujoves dar vienam žmogui išgelbėjome sąnarį ir grąžinome judėjimo laisvę! Kad ir filosofiškai, be detalių, džiaugsmingas virpulys padrąsina ir verčia judėti pirmyn regeneracinės endoskopinės medicinos keliu.

Pagarba MOKSLUI ir neįkainuojamai PATIRČIAI

kremzlės regeneracija
kremzlės regeneracija
/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top