Alkūnės sąnario artroskopija, alkūnės kremzlė, alkūnės sąnario uždegimas, alkūnės sąnario laisvi kūnai

alkūnės artroskopija

Alkūnės sąnario artroskopija per mažas skylutes padeda pašalinti alkūnės sąnario ataugas bei laisvus kremzlinius kūnus, padeda pilnai atstatyti alkūnės sąnario judesius ir funkciją!

Alkūnės sąnario patologija nėra tokia dažna, kaip kelio ar peties sąnario, tačiau labai stipriai rankos funkciją ir galimybę lankstyti ranką per alkūnę – sąnarys traška, stringa, skauda, neretai matosi ir patinimas.

Liga gali atsirasti dirbant sunkų fizinį darbą, po traumų arba tiesiog be priežasties, palaipsniui.

Kadangi alkūnė yra palyginti labai mažas sąnarys, kurį sudaro užpakalinė, priekinė ir šoninės alkūnės sąnario dalys, su atvirais chirurginiais pjūviais pašalinti laisvus kremzlės fragmentus nesužalojant alkūnės neįmanoma-chirurginė trauma tokiu atveju daug didesnė, nei nauda. Todėl alkūnės sąnario artroskopija yra pats geriausias gydymo būdas pilnai atgauti alkūnės funkciją.

Alkūnės sąnario artroskopija – unikalus sprendimas žmonėms, kenčiantiems alkūnės sąnario skausmus. Alkūnės sąnario artroskopijos metu per mažas skylutes į sąnarį įvedama optinė sistema, kurios pagalba lengvai galima apžiūrėti tiek priekinę, tiek užpakalinę ir šonines alkūnės dalis, pašalinti laisvus kremzlinius kūnus, ataugas ir pilnai atstatyti alkūnės sąnario judesius, apsaugoti alkūnę nuo sudilimo ir sugrąžinti žmonėms judėjimo laisvę!

Alkūnės sąnario artroskopija
Alkūnės sąnario artroskopija
/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top