MaioRegen (Chondroplus) su kaulų čiulpų stimuliacija užtikrina sveikos sąnario kremzlės regeneraciją

MaioRegen chondroplus membrana

MaioRegen (Chondroplus) su kaulų čiulpų stimuliacija užtikrina sveikos sąnario kremzlės regeneraciją

Ideali kremzlės regeneracija po daugiasluoksnės kolageno ir hydroksiapatitų nano membranos MaioRegen (Chondroplus) implantacijos

Prieš 3 metus kartu su kaulų čiulpų stimuliacija atlikta artroskopinė daugiasluoksnės kolageno ir hydroksiapatitų nano membranos – Chondroplus (MaioRegen) implantacija, gydant kelio sąnario didelį kremzlės defektą artroze sergančiam pacientui. Nuogas kelio sąnario kaulo defektas buvo padengtas daugiasluoksne kolageno ir hydroksiapatitų nano membrana (Chondroplus – MaioRegen). Efektyvumas jau įrodytas ne tiktai faktais grįstais moksliniais ir klinikiniais tyrimais, bet ir ilgalaike asmenine chirurgine patirtimi. Pažiūrėkime kaip nuostabiai atrodo regeneravusi kelio sąnario kremzlė! Tai dar vienas įrodymas, kad tokiu būdu galima pasiekti pilnos kremzlės defektų regeneracijos.

O apskritai – kelio sąnario kremzlės pažeidimai – tarsi epidemija – priskiriama prie vienų iš dažniausiai funkcinį žmogaus neįgalumą sukelianti problema – žmogus negali ne tik sportuoti, bet lipti laiptais, minti dviračio, atsitūpti, atsistoti ir apskritai – dėl to atsiranda depresijos…..

Tai pats optimaliausias šiai dienai regeneracinės medicinos metodas, skirtas gydyti dideliems ir keliose vietose esantiems sąnario kremzlės defektams (autologous matrix induced chondrogenesis), kuomet vienu metu panaudojami du metodai vienos operacijos metu – kaulų čiulpų stimuliacija ir daugiasluoksnės kolageno-hydroksiapatitų nano membranos implantacija, ją fiksuojant medicininiais fibrino klijais. Metodas plačiai aprašytas „evidence based“ literatūroje, jo privalumas prieš kitus – viena operacija, kuomet kaulų čiulpų ląstelės (bone marrow cells – BMC) patekusios į defekto vietą uždengiamos daugiasluoksne kolageno-hydroksiapatitų nano membrana, fiksuojama fibrino klijais, todėl dauguma regeneruoti gebančių ląstelių pasilieka defekto vietoje, ir „nepabėga“ iš sąnario į bendrą kraujo apytakos ratą, kaip tai įvyksta mikrolūžių ar dauginių pragręžimų metodų metu. Didesnis BMC ląstelių kiekis užtikrina ir geresnę kremzlės regeneraciją, galima padengti ir didelius kremzlės defektus. Kaip ir chondrocitinių ląstelių metodas, šis metodas jau dabar yra pats efektyviausias gydant ankstyvos ir neišplitusios osteoartrozės pažeistus kremzlės defektus.

/*54745756836*/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top